Od poniedziałku 12 stycznia Związek Emerytów w Tarnowie rozpoczyna zapisy na wycieczki krajowe i zagraniczne, turnusy rehabilitacyjne, wczasy, kąpiele termalne, spotkania integracyjne.
Bogata oferta.
Serdecznie Zapraszamy !!!

Od poniedziałku 12 stycznia Związek Emerytów w Tarnowie rozpoczyna zapisy na wycieczki krajowe i zagraniczne, turnusy rehabilitacyjne, wczasy, kąpiele termalne, spotkania integracyjne.
Bogata oferta.
Serdecznie Zapraszamy !!!

Życzy Zarząd Związku Emerytów i Rencistów w Tarnowie.




W imieniu zarządu Polskiego Związku Emerytów
I Rencistów oddziału Okręgowego w Tarnowie,
życzę Państwu radosnych
i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2026
Przewodnicząca Halina Gawle

Wczoraj w auli Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie , odbyło się spotkanie opłatkowe przedstawicieli samorządu z Tarnowa i regionu, na które zaproszeni zostali również przedstawiciele Związku Emerytów o /O w Tarnowie.






Związek Emerytów i Rencistów w Tarnowie uczestniczył w Szkoleniu z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej dla seniorów i organizacji społecznych w Tarnowie I z ziemi Tarnowskiej. Organizatorem szkolenia był wojewoda małopolski dr inż. Krzysztof Jan Klęczar oraz I wicewojewoda małopolska Elżbieta Achinger.
Uczestniczyła również pełnomocniczka Wojewody Małopolski d/s senioralnych Edyta Kowalska







Związek Emerytów i Rencistów w Tarnowie w imieniu Urzędu Wojewódzkiego ma zaszczyt zaprosić swoich członków i nie tylko, na Szkolenie w zakresie Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej ze szczególnym uwzględnieniem ochrony dóbr kultury w sytuacjach kryzysowych.
Termin: Piątek, 12 grudnia 2025 r.
Godzina : 10:00 – 13:00
miejsce: budynek Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie, sala im. Wiesława Wody.
Organizatorem jest Wojewoda Małopolski. Udział weźmie również I wicewojewoda małopolska Elżbieta Achinger.
W trakcie szkolenia przewidziany jest słodki poczęstunek oraz kawa i herbata.
Szkolenie zakończone zostanie wręczeniem Dyplomu ukończenia szkolenia w ramach OLiOC (Ochrona Ludności i Obrona Cywilna) wydany przez Wojewodę Małopolskiego.
Serdecznie zapraszamy do udziału.

Dziś Tarnowscy Seniorzy ze Związku Emerytów wyjechali na kąpiele do Orawy na Słowację.
Czy to nie jest super relaks ?
zdjęcia Roman K









Zarząd Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Tarnowie informuje, że członkom naszego Związku, którzy posiadają niskie dochody zostały przyznane zapomogi pieniężne.
Zapomogi będą wypłacane w czwartek 4.12.2025 r. w godz. od 9-00 do 13-00.
Zapraszamy.

260 osób bawiło się na tegorocznych „Andrzejkach” w Związku Emerytów w Tarnowie.
Bal zorganizowano w domu weselnym „Tarnowianka” w dwóch turach.
Do tańca przygrywał zespół muzyczny „Albatros” z Dębicy. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.
To był bardzo udany, atrakcyjny wieczór.
Foto Roman K.










