Header Image - Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów

Piknik majowy.

by annab

Piękna pogoda.

Zapraszamy na ” Piknik majowy ” zorganizowany przez Związek Emerytów w Tarnowie .

w Centrum Aktywizacji i Wypoczynku w Borku.

Zaczynamy o godz 11 00.

Wyjazd na termy do Vrbowa

by annab

75 osób z Polskiego Związku Emerytów w Tarnowie wyjechało dziś na kąpiele w basenach termalnych we Vrbowie na Słowacji

Piękna pogoda, piękne widoki, sprzyjało wycieczce.

Fot. Janina Ż.

Zaproszenie na Spotkanie.

by annab

Szanowni Państwo,
Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza w Tarnowie serdecznie zaprasza, na
otwarte spotkanie informacyjne poświęcone postępom realizacji inwestycji dotyczącej
Budowy nowego Centralnego Bloku Operacyjnego.
Podczas spotkania przedstawimy aktualny stan zaawansowania prac, omówimy korzyści dla
pacjentów i personelu, a także odpowiemy na Państwa pytania. W programie również
wykłady specjalistów.
Data: 23.04.2026r.
Godzina: 10:00
Miejsce: Sala konferencyjna (II piętro) Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza
w Tarnowie, ul. Lwowska 178a, Tarnów

W programie:
•Założenia Krajowego Planu Odbudowy dla ochrony zdrowia
•Prezentacja nowego Bloku Operacyjnego „Nowe serce onkologii” – zakres, technologie,
harmonogram, korzyści dla pacjentów – chirurgia robotyczna, krótsze kolejki, leczenie na
miejscu – lek. med. Jacek Karaś Kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej,
specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej
•Dostępność i ekologiczne rozwiązania
•Wykład profilaktyczny „Jak przechytrzyć raka” – lek. med. Maria Srebro specjalista
onkolog

Serdecznie zapraszamy w imieniu
Anny Czech
Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego
im. Św. Łukasza w Tarnowie

Pomoc żywnościowa.

by annab

Dzisiaj dotarła kolejna dostawa towaru z Banku Żywności do Związku Emerytów w Tarnowie.

Po odbiór paczek żywnościowych zapraszamy jutro od godziny 9:00 do 12:30. Paczki będą wydawane aż do wyczerpania zapasów.

Ogłoszenie!

by annab

Od poniedziałku 20 kwietnia 2026r zapisujemy na wycieczki z dopłatą z PFRONU.

6.05 – Bukowina Tatrzańska,

27.05 – Sandomierz ,Baranów,

01-04 0.9. 2026 – Zakopane.

Zapisy w biurze Związku Emerytów w Tarnowie ul. Piłsudskiego 24

Zapraszamy.

Zabawa wielkanocna „Jajeczko”.

by annab

150 osób spotkało się w czwartek 9 kwietnia w Tarnowiance . Zabawa została zorganizowana przez Związek Emerytów w Tarnowie

Do tańca przygrywał zespół muzyczny Albatros z Dębicy..

Gościem honorowym była Pani Edyta Kowalska pełnomocniczka Wojewody Małopolskiego d/s polityki senioralnej Edyta Kowalska.

Dziękujemy za obecność, ciekawe rozmowy dotyczące spraw ważnych dla seniorów.

Pani Edyta często jest u nas gościem i wspiera zawsze kiedy to jest możliwe . To nas bardzo cieszy.

Dziękujemy.