Piękna pogoda.
Zapraszamy na ” Piknik majowy ” zorganizowany przez Związek Emerytów w Tarnowie .
w Centrum Aktywizacji i Wypoczynku w Borku.
Zaczynamy o godz 11 00.

Piękna pogoda.
Zapraszamy na ” Piknik majowy ” zorganizowany przez Związek Emerytów w Tarnowie .
w Centrum Aktywizacji i Wypoczynku w Borku.
Zaczynamy o godz 11 00.

Przy pięknej pogodzie wczoraj Seniorzy ze Związku Emerytów w Tarnowie wyjechali
na wycieczkę do Szydłowa i Opatowa .











Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd do Bukowiny tatrzańskiej na kąpiele termalne w dniu 6 maja.
Zapraszamy do zapisów.
75 osób z Polskiego Związku Emerytów w Tarnowie wyjechało dziś na kąpiele w basenach termalnych we Vrbowie na Słowacji
Piękna pogoda, piękne widoki, sprzyjało wycieczce.
Fot. Janina Ż.





Szanowni Państwo,
Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza w Tarnowie serdecznie zaprasza, na
otwarte spotkanie informacyjne poświęcone postępom realizacji inwestycji dotyczącej
Budowy nowego Centralnego Bloku Operacyjnego.
Podczas spotkania przedstawimy aktualny stan zaawansowania prac, omówimy korzyści dla
pacjentów i personelu, a także odpowiemy na Państwa pytania. W programie również
wykłady specjalistów.
Data: 23.04.2026r.
Godzina: 10:00
Miejsce: Sala konferencyjna (II piętro) Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza
w Tarnowie, ul. Lwowska 178a, Tarnów
W programie:
•Założenia Krajowego Planu Odbudowy dla ochrony zdrowia
•Prezentacja nowego Bloku Operacyjnego „Nowe serce onkologii” – zakres, technologie,
harmonogram, korzyści dla pacjentów – chirurgia robotyczna, krótsze kolejki, leczenie na
miejscu – lek. med. Jacek Karaś Kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej,
specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej
•Dostępność i ekologiczne rozwiązania
•Wykład profilaktyczny „Jak przechytrzyć raka” – lek. med. Maria Srebro specjalista
onkolog
Serdecznie zapraszamy w imieniu
Anny Czech
Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego
im. Św. Łukasza w Tarnowie
Dzisiaj dotarła kolejna dostawa towaru z Banku Żywności do Związku Emerytów w Tarnowie.
Po odbiór paczek żywnościowych zapraszamy jutro od godziny 9:00 do 12:30. Paczki będą wydawane aż do wyczerpania zapasów.





Wczoraj tarnowscy seniorzy wyjechali na wycieczkę zorganizowaną przez Związek Emerytów w Tarnowie , gdzie zwiedzili Bliznę, Pustków i Przecław..










Od poniedziałku 20 kwietnia 2026r zapisujemy na wycieczki z dopłatą z PFRONU.
6.05 – Bukowina Tatrzańska,
27.05 – Sandomierz ,Baranów,
01-04 0.9. 2026 – Zakopane.
Zapisy w biurze Związku Emerytów w Tarnowie ul. Piłsudskiego 24
Zapraszamy.

Wczoraj Związek Emerytów w Tarnowie zorganizował dla swoich członków wyjazd
na kąpiele w basenach termalnych w Chochołowie.








150 osób spotkało się w czwartek 9 kwietnia w Tarnowiance . Zabawa została zorganizowana przez Związek Emerytów w Tarnowie
Do tańca przygrywał zespół muzyczny Albatros z Dębicy..
Gościem honorowym była Pani Edyta Kowalska pełnomocniczka Wojewody Małopolskiego d/s polityki senioralnej Edyta Kowalska.
Dziękujemy za obecność, ciekawe rozmowy dotyczące spraw ważnych dla seniorów.
Pani Edyta często jest u nas gościem i wspiera zawsze kiedy to jest możliwe . To nas bardzo cieszy.
Dziękujemy.





























