Wyjazd do Białki Tatrzańskiej.
46 osób ze Związku Emerytów w Tarnowie dziś wyjechalo na kąpiele termalne
do Białki Tatrzańskiej.
Drugi autokar pojechał do Niechorza nad Bałtykiem ,
gdzie nasi seniorzy będą wypoczywać przez 11 dni .
Jednej i drugiej grupie życzymy miłego wypoczynku..








