Wyjazd do Białki Tatrzańskiej.

by annab

46 osób ze Związku Emerytów w Tarnowie dziś wyjechalo na kąpiele termalne

do Białki Tatrzańskiej.

Drugi autokar pojechał do Niechorza nad Bałtykiem ,

gdzie nasi seniorzy będą wypoczywać przez 11 dni .

Jednej i drugiej grupie życzymy miłego wypoczynku..